Genel Bilgiİlginç Bilgi

Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Romantik Film

Farklı puanlamalara göre mutlaka izlenmesi gereken beş romantik filmi aşağıda sıraladık.

Sil Baştan

Aşk filmi kategorisinde oldukça iddialı olan bu film oldukça güçlü ve gerçekçi bir filmdir. Konusu bir insanı kafanızdan silmek gibi olağanüstü bir konu olsa da taşıdığı anlam oldukça gerçekçidir. Ayrılmış olduğu sevgilisinden geriye kalan anıları sildiren bir adamın hikâyesinin konu edildiği film kesinlikle izlemeye değer filmler arasında yer alıyor.

Prenses Gelin

Beş romantik film listesinde olması gereken bir diğer filmdir. Aşk filmi olmasının yanı sıra oldukça eğlencelidir. Robin Wright ve Cary Elwes muhteşem bir ikilidir. Çiftin mükemmel uyumu filme apayrı bir hava katar. Hayallerine kavuşmak isteyen bir aşığın gemi yolculuğuna çıkması, korsanların gemiye saldırması ve ayrılıkla şekillenmeye başlayan dizide kader hiç olmadık olayların yaşanmasını sağlayacaktır.

Gün Doğmadan

Aşk filmlerinde ilk karşılaşmalar, o heyecan duygusu ve beraberlik en güzel şekilde anlatılır. Fakat sonra ne olur? Sonsuza dek mutlu yaşamışlar mıdır? Jesse ve Celine trende karşılaşırlar ve yolları kesişmiş olur. Ancak yolları kesişen bu kadın ve erkek yolculuklarına nasıl devam edeceklerdir? Sıra dışı bir yolculuk sizleri bekliyor.

Aşk

Karısıyla boşanmasının ardından apartman dairesinde tek başına hayatına devam etmeye çalışan Theodore bir teknoloji reklam haberiyle karşılaşır. Yapay zekâyla ilgili bir program kendisine çekici ve kusursuz olan Samantha’yı sunar. Modern yalnızlık konusuna derin bir bakış sunan film oldukça etkileyicidir. Bağlanmak hatta işletim sistemine bile bağlanmak son derece derin bir konudur.

Bir Zamanlar

İrlandalı bir adamla Çek bir kızın tanışmasını konu edinen film müzikleriyle de izleyicilerin en derinine hitap eder. Oldukça sade ancak bir o kadar da güzel bir yapımdır. Çiftin uyumu, birlikte seslendirdikleri parçalar ve izleyiciye geçen o sımsıcak duygular herkesin gönlünde yer kazanmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı