Genel Bilgiİlginç BilgiKadına Dair

Hayranları İle Evlenen Ünlüler

Şov dünyasında aradığını bulamayan ve hayranları ile evlenen çok sayıda ünlü var. Mutluluğu konserlerinde ya da mektup veya sosyal medya aracılığı ile bulan ünlülerden bazıları halen evli ve oldukça mutlu. İşte onlardan bazıları…

Konserde Tanışanlar

Tarkan, Almanya’da verdiği bir konser sırasında yanına gelip tanışan hayranı Pınar Dilek ile evlendi. Halen evli ve üstelik çocukları ile oldukça mutlular. Eşi ile yine Almanya’daki bir konser sırasında tanışan bir diğer ünü ise Sinan Özen. Onun evliliği de halen devam ediyor. Beren Saat bir ünlü ama o da kendisi gibi ünlü olan ve hayran olduğu Kenan Doğulu ile evli. Ara sıra sorun yaşasalar da evlilikleri halen devam ediyor. Kenan Doğulu’nun abisi Ozan Doğulu ise şimdi ayrı olduğu ama uzun süre evli olduğu ve üç tane de çocuk yaptığı eski eşiyle bir konser sırasında tanıştı. Ece Yosmaoğlu Ozan Doğulu ile bir konserde tanışmış ve oldukça uzun süren bir evlilik hayatı yaşamıştı. 

Hayranları ile Evli Olan Diğer Türk Ünlüler

Yaşar ise bir şiir kitabı da bulunan ünlü şarkıcılardan birisi. Şimdiki eşi ile bir kitap fuarında kitabını imzalarken tanışmış. Ebru Şallı ise eski eşi Harun Tan’la Tan’ın planladığı bir oyun sayesinde tanışıp evlenmiş. Tan koyu bir Şallı hayranıymış. Oyuncu Anıl İlter eşi ile sosyal medya aracılığında tanışmış. O da hayranı olan isimle evli olanlardan birisidir. 

Hayranları ile Evli Olan Yabancı Ünlüler Jessica Alba oynadığı bir filmin setinde hayranı olan Cash Warren’la tanışmış ve ikisi hala mutlu ve evli bir çift. Matt Damon o sıralar garsonluk yapan eşi Lucıana Bozan Barroso ile bir kafede tanışmış ve daha sonra evlenmiş. Adam Sandler, Mariah Carey ve Julia Roberst da hayranları ile evli olan ünlülerden bazılarıdır. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı