Genel Bilgi

Bedava PubgUc Kazanma Yöntemleri

Pubg Mobile özellikle genç yaş grubu tarafından sıklıkla tercih edilen popüler savaş oyunları arasındadır. Hem bilgisayar başında hem de mobil olarak oynanabiliyor olması daha fazla kullanıcıya erişim sağladığının göstergesidir. Ancak her oyunda olduğu gibi Pubg Mobile oyununda da oyuncuların farklı özelliklere sahip olabilmeleri ve oyunu daha iyi oynayabilmeleri için oyunda bulunan para birimine sahip olmaları ve istedikleri özelliğe ya da eşyaya sahip olmaları gerekmektedir.

PubgMobile Oyunu Para Birimi

Her oyunda olduğu gibi Pubg Mobile’de de bir özel para birimi bulunmaktadır. Bu para birimine Unknown Cash ismi verilmekte ve kısaltılmış haliyle UC olarak adlandırılmaktadır. Unknown Cash kelimesinin Türkçesi ise bilinmeyen nakittir.

Bu para birimlerini almak belli bir ücret karşılığında olduğu için oyuncular genellikle Bedava PubgUC arayışına girmektedir. Bu konuda bazı yöntemler geliştirilmiş olsa da hile kullanmanın son derece boş olduğu ve ban yeme ihtimalinin çok yüksek olduğu bilinmektedir. Bu nedenle görevi tamamlamak ve akılcı yöntemleri denemek daha doğru olacaktır.

Google Ödüllü Anketler

Google ödüllü anketler sayesinde kolaylıkla oyun içi harcamalar için gelir elde etmek mümkün olmaktadır. Google Play Store üzerinden Google ödüllü anketler indirilerek ekstra bir ücret ödemeden oyun içi gelir kazanmak oldukça kolaydır. Google ödüllü anketlerin yanıtlanması sayesinde kısa bir süre içerisinde Bedava Pubg UC kazanmak mümkündür.

Pubg Mobile Bedava Uc

Bedava Pubg UC kazanmak isteyen oyuncuların kullanacağı bir diğer yöntem ise Elit Royal pass satın almaktır. Bir kere satın aldıktan sonra bu yöntem tam olarak ücretsiz olmamış olsa da oyunculara Extra uc imkanı sağlamaktadır. Ancak oyuncular için en karlı yöntem Google ödüllü anketler indirilmesi ve burada para biriktirmesi olmaktadır. Böylelikle rahat bir şekilde oyun içi istenilen özelliği ya da eşyayı kazanmak mümkün olmaktadır.

Eskiden oynanan oyunlarda yasa dışı yollar ile fazlaca uc alımı olabiliyordu. Ancak son zamanlarda oyunun bu açığı kapatılmış ve oyunculara böyle bir imkan tanınmamaya başlanmıştır. Son güncellemeler ile birlikte oyun içi tüm hata düzeltmeleri yapılmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı